0536 036 18 22

BİNEK-TİCARİ ARAÇ TAŞIMA

BİNEK-TİCARİ ARAÇ TAŞIMA

BİNEK-TİCARİ ARAÇ TAŞIMA

Binek - Ticari Araç Taşıma


Bünyemizde sunmuş olduğumuz ticari araç taşıma ve binek araç taşıma hizmetimiz ile 7/24 yollardayız. Sizlerden gelecek olan talepler doğrultusunda kısa sürede adresinize ulaşan ekiplerimiz aracınızı bulunduğu yerden alarak istediğiniz adrese taşımasını yapmaktadır. Gün geçtikçe yollarda bulunan araçlar artarken, araç kullananlardan gelen araç taşıma hizmet talebi de aynı doğrultu da artmaktadır. Artan bu talebi de bünyemizde Siverek kurtarıcı uzman ekiplerimiz ile ve özel sigortalı kurtarma araçlarımız ile güvenle en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.


Güvenli Taşıma Hizmeti


Kullanmış olduğunuz aracın markası ve modeli ne olursa olsun, zaman zaman yolda kalabiliyor. En son çıkan araçlar bile hiç olmadık anlarda arza verip, yolda kalmanıza neden olabiliyor. Bünyemizde sunduğumuz Siverek oto kurtarma ekibimiz ile günün her saati size yetişiyor ve aracınızı bulunduğu yerden güvenle taşıyoruz. Aracınıza verdiğiniz önemi ve değeri biliyor, buna uygun kurtarıcı araçlarımız ile imdadınıza yetişiyoruz. Nerede yolda kalırsanız kalın Siverek oto kurtarma ekibimiz adresinize kısa sürede ulaşarak aracınızı güvenle taşır. Güvenle aracınızı taşıyan ekiplerimiz Siverek oto kurtarma olarak profesyonel şekilde hizmet vermekte ve sizlerin memnuniyetini önemsemektedir.


Siverek oto çekici ekibimiz ile yolda kalmış araçlarınızı kurtarmak için adresinize geliyor ve sigortalı son model çekici ekipmanlarımız ile güvenli kurtarma hizmetini sunuyoruz. Size bir telefon kadar yakın olan Siverek oto çekici ekibimiz ile 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdeyiz. İhtiyacınız olan Siverek yol yardım için bize ulaşarak çekici talep etmeniz halinde kısa sürede vermiş olduğunuz konuma ulaşıyoruz. Adresinizin nerede olduğu ve hangi mesafede olduğu bizim için önemi yok. Bize ulaşarak Siverek yol yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz


7/24 Kurtarma Hizmeti


İster Siverek ilimizin içinde yolda kalın, isterseniz de Siverek çevresinde yolda kalın, Siverek kurtarıcı ekibi olarak sizlere 7/24 Siverek yol yardım hizmeti sunmaktayız. Profesyonel hizmet anlayışımız ile ve son model kurtarma araçlarımız ile ticari araç ve binek araçlarınızı bulunduğu yerden güvenli şekilde alarak istediğiniz adrese taşımaktayız. Siverek kurtarıcı ekibimiz sizden gelecek talepleri anında karşılamak için hazır şekilde sahada bekliyor.