0536 036 18 22

OTO YOL KURTARMA VE YOL YARDIM

OTO YOL KURTARMA VE YOL YARDIM

OTO YOL KURTARMA VE YOL YARDIM

Oto Yol Kurtarma Ve Yol Yardım

Şehir içi veya şehir dışında yolculuk halinde olan sürücüler, yolculukları esnasında aksilik yaşayabilirler. Araçları bozulabilir, anlam veremedikleri teknik bir arıza oluşabilir. Her türlü yol sorununda yolda kalmanızı engelleyen, içinde bulunduğunuz zor durumdan sizi kurtaran firma, Siverek yol yardım ve Siverek kurtarıcı firmasıdır. Firmanın çeşitli hizmetleri bulunmakla birlikte, sizlere her gün, her saat hizmet vermektedir.

Mesela; gece yarısı ıssız bir yolda aracınız bozulabilir veya lastiğiniz patlamıştır. Gece olduğu için tamiratını gerçekleştiremeyeceksiniz ve orada da kalamazsınız. Derhal Siverek yol yardım ve Siverek kurtarıcı firmasına ulaşmalısınız. Firma en kısa süre içerisinde bulunduğunuz noktaya gelip, aracınızı dilediğiniz yere götürecektir.

Yolda kalmış sürücülerin imdadına yetişen Siverek oto çekici ekibi, aracınızı itinayla özel çekici araçlarına yükleyecektir. Bu sayede günün her saati hizmet almanın ayrıcalığını yaşamış olacaksınız.


Trafikte Her Şey Başa Gelmekte

 Aracım son model veya aracımın bakımları tam yapıldı, diye düşünmemelisiniz. Yol durumu, hava şartları bile aracınızın yolda sorun çıkarmasına neden olabilir. Bu durumun etkisiyle de yolda kalabilirsiniz. Siverek oto çekici çalışanları, gerekli tüm malzemelerle birlikte aracınızın bulunduğu yere gelmek üzere en kısa sürede yola çıkacaktır.


Bazı sürücüler, aracın bakımına özen göstermez; nasılsa biraz daha idare eder, bugün işim var sonra baktırırım, gibi düşüncelerle uzun yolculuklara veya günlük ihtiyaçları için kısa mesafeli yolculuklara çıkabilmektedir. Fakat nasıl bir insan doktora gitmeden kalp, damar veya beyin hastalıklarını kendi kendine tedavi edemiyorsa, kalp krizi geçirmeye başladığında nasıl hareketsiz kalıyorsa, araçta aynı tepkiyi gösterecek ve bulunduğu yerden bir adım ileri gidemeyecektir. Bu gibi durumlarda Siverek oto kurtarma ekibi, aracınızın sorununa yardımcı olmak, size yardımcı olmak adına doktor gibi imdada yetişecektir.


Siverek oto kurtarma ekibi sayesinde binlerce yolda kalan insan, mağdur olmaktan kurtarılmış, yollarda perişan olup, saatlerce beklemekten alıkoymaktadır. Aracınızla birlikte sizleri de taşıma olanağı sağlayan firma, güvenli ve hızlı hareket etmesi dolayısıyla müşterilerinden memnuniyet sözlerini almaktadır. Alanında kendini daha geliştirmek için çalışmalarına devam eden firma, şehir içi ve şehir dışı olarak her yere erişebilmekte, dilediğiniz saatte sizlere kapılarını açmaktadır. Bu ve benzeri hizmetleri veren firma, kalitesi ve ayrıcalığıyla diğer firmaların arasından sıyrılarak ön saflara çıkmaktadır.